Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Nová generace dětských přileb  ATR-2Y je nový název dětských přileb, které jsou díky vylepšené technologii ODS ještě bezpečnější... arr3NOVÉ MODELY ATR-1 JSOU SKLADEM!!Naskladnili jsme pro Vás nové modely moto přileb nižší řady ATR-1. Jedná se o nové grafiky Flight,... arr3Filip Hájek mistrem ČR juniorů 2018Filip Hájek ambassador přileb 6D Helmets pro Českou republiku a Slovensko, se stal minulý víkend... arr3Filip Hájek Ambassador 6D - plochá dráhaNadějný plochodrážní jezdec Filip Hájek se rozhodl snámi spojit síly a stal se součástí našeho... arr3Blog Headspace  Další velice zajímavý článek z blogu Headspace psaný samotným CEO Bobem Weberem.... arr36D vítěz NFL Head Health Challenge III6D Helmets společně se společností Dynamic Research (6D testovací partneři) získávají hlavní cenu...

6D Helmets » » O programu » O programu


PROGRAM AMBASSADOR 6D HELMETS

Program ambassador je navržen pro aktivní jezdce různých věkových kategorií, kteří svádí sportovní souboje na závodních tratích na regionální nebo celorepublikové úrovni. Tento program je určen pro všechny formy off-road soutěží a silničních závodů.

Jste aktivním jezdcem? Pokud ano, nebojte se nás oslovit. Hledáme stejně smýšlející sportovce, kteří mají rádi závodění a mohou tak pomoci rozšířit povědomí o značce 6D Helmets a jejich produktech. Hledáme jezdce, kteří jsou přístupní k novým technologiím, inovacím a mají dobrý postoj k poskytnuté podpoře, kterou umí řádně propagovat a prezentovat na různých sportovních akcích a závodních podnicích.

Vybraní jezdci v programu ambassador získají níže uvedené výhody a seznámí se s výhodami patentované technologie ODS (Omni Directional Suspension) společnosti 6D Helmets. Dozvědí se o jeho jedinečných schopnostech, které pak budou společně sdílet s ostatními závodníky. Ideální ambassador je někdo, kdo je hluboce zakotvený v závodnické komunitě, jezdí často a zúčastňuje se různých organizovaných sportovních akcí a soutěží.

Jak program funguje: Jako 6D ambassador budete mít šanci vlastnit výjimečnou prémiovou přilbu s nejmodernější bezpečnostní technologií za výjimečnou cenu. Zašlete svůj životopis přímo na ms-sport@email.cz s označením „Ambassador 6D Helmets“.

Životopis jezdce by měl obsahovat:

 • Veškeré kontaktní údaje (jméno, příjmení, věk, adresa, telefonní kontakt a komunikační e-mail).
 • Vámi preferované prodejce (motocyklů, náhradních dílů, příslušenství a oblečení) z oblasti vašeho sportovního zaměření.
 • Objemová třída motocyklu a jeho značka, seznam vámi plánovaných závodních podniků pro danou sezónu.
 • Vaše výsledky ze závodů z předešlé sezóny včetně případných mediálních materiálů a fotografií.
 • Popište svoji osobnost (zájmy, koníčky atd.) a napište důvod, proč zrovna vy jste dobrou volbou pro program ambassador 6D Helmets.
 • Vaše sportovní plány do budoucna.

Výhody programu ambassador 6D Helmets:

 • Speciální cenová nabídka na nákup přilby 6D
 • Slevy na značkové oblečení a doplňky společnosti 6D Helmets
 • Možnost získání slevy na nákup produktů 6D Helmets pro rodinné příslušníky a vaše přátelé.
 • Komplexní informace a individuální seznámení s technologií 6D, jak vše funguje, jak se snižuje při nárazu přenos energie za současného snížení rizika poranění mozku.
 • Exkluzivní první náhled na nové modely 6D
 • Expozice na internetových stránkách MS-sport, sociálních médiích (s obsahem poskytnutým jezdcem) a různých propagačních a předváděcích akcích.
 • Možnost získání propagačních a reklamních předmětů.

Program Ambassador ke stažení