Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3NOVÉ MODELY ATR-1 JSOU SKLADEM!!Naskladnili jsme pro Vás nové modely moto přileb nižší řady ATR-1. Jedná se o nové grafiky Flight,... arr3Filip Hájek mistrem ČR juniorů 2018Filip Hájek ambassador přileb 6D Helmets pro Českou republiku a Slovensko, se stal minulý víkend... arr3Filip Hájek Ambassador 6D - plochá dráhaNadějný plochodrážní jezdec Filip Hájek se rozhodl snámi spojit síly a stal se součástí našeho... arr3Rider Rap - Nic Long Blog Headspace nabízí spoustu zajímavého čtení. Dnešní článek je z rubriky Rider Rap o... arr3Blog Headspace  Další velice zajímavý článek z blogu Headspace psaný samotným CEO Bobem Weberem.... arr36D Helmets zachránila život.Zkušenost našeho prodejce a zároveň zákazníka v jednom. Naštěstí vše dopadlo nakonec dobře. Přilby... arr36D vítěz NFL Head Health Challenge III6D Helmets společně se společností Dynamic Research (6D testovací partneři) získávají hlavní cenu... arr3Starší novinkyZajímavé výsledky výzkumu z amerického juniorského supercrossového šampionátu US Mini Moto indoor...

6D Helmets » ATR-2 » Rebuild program » Rebuild program

Co je to rebuild program?

 

Stále se snažíme zlepšovat naše služby pro vás a tak jsme přidali do naší nabídky možnost tzv. Rebuild programu. Nová ATR-2 nabízí vylepšenou vnitřní EPS pěnu s delší životností a podle potřeby ji lze vyměnit za novou. To zlepšuje bezpečnost pro jezdce a šetří Vaše peníze. Při této výměně se přilba stává dále plně bezpečnou a použitelnou.Jak celý program výměny funguje

 

Pokud jste se svou přilbou utrpěli vetší pád a nejste si jisti její další bezpečností, může jí zkontrolovat náš proškolený pracovník, který posoudí zda na přilbě může být provedena výměna EPS pěny či nikoliv. Nejprve než přilbu k nám zašlete, zkontrolujte zda na skořepině nejsou nějaká větší poškození. Pokud přilba má na své skořepině větší poškození po havárii, nesmí být na ní provedena výměna vnitřní EPS pěny. Taková přilba musí být vyřazena z používání, protože se nadále pro Vás nestává bezpečnou. Přilby u kterých není výměna možná posíláme zpět.

 

Pokud se Vám zdá, že skořepina je v dobrém stavu, kontaktujte nás na email 6drebuilt@ms-sport.cz. V emailu uveďte telefonní číslo, osobní údaje a popis havárie. To nám pomůže lépe vyhodnotit samotné poškození přilby. Jakmile obdržíme Vaši přilbu, provedeme na ní základní kontrolu, poté náš pracovník Vás bude kontaktovat zda výměna je možná či nikoliv. Stejně tak bude oznámena částka za výměnu a za případné další menší opravy.

 

Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě a proto při kontrole a opravě přileb klademe veliký důraz na to, aby po těchto opravách byla přilba plnohodnotně funkčí a bezpečná.

(Rebuild program platí pouze pro offroadové přilby ATR-2)