Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3NOVÉ MODELY ATR-1 JSOU SKLADEM!!Naskladnili jsme pro Vás nové modely moto přileb nižší řady ATR-1. Jedná se o nové grafiky Flight,... arr3Filip Hájek mistrem ČR juniorů 2018Filip Hájek ambassador přileb 6D Helmets pro Českou republiku a Slovensko, se stal minulý víkend... arr3Filip Hájek Ambassador 6D - plochá dráhaNadějný plochodrážní jezdec Filip Hájek se rozhodl snámi spojit síly a stal se součástí našeho... arr3Rider Rap - Nic Long Blog Headspace nabízí spoustu zajímavého čtení. Dnešní článek je z rubriky Rider Rap o... arr3Blog Headspace  Další velice zajímavý článek z blogu Headspace psaný samotným CEO Bobem Weberem.... arr36D Helmets zachránila život.Zkušenost našeho prodejce a zároveň zákazníka v jednom. Naštěstí vše dopadlo nakonec dobře. Přilby... arr36D vítěz NFL Head Health Challenge III6D Helmets společně se společností Dynamic Research (6D testovací partneři) získávají hlavní cenu... arr3Starší novinkyZajímavé výsledky výzkumu z amerického juniorského supercrossového šampionátu US Mini Moto indoor...

Lockstraps » Technologie
Technologie Lockstraps

Technologie Lockstraps není vůbec složitá, ale je velice účinná. Jedinečnost v těchto upevňovacích popruzích je v několika faktorech. Začneme u karabin, které jsou součástí popruhů. Tyto karabiny jsou vyrobeny z velice silné a kvalitní kalené oceli, což znamená, že se ocel ohřeje na tak zvanou kalicí teplotu, a poté se prudce ochlazuje. Tím získává lepší mechanické a fyzikální vlastnosti. Karabiny jsou opatřeny zámkem na třímístný kód, který si libovolně můžete změnit. Návod na změnu kódu najdete níže ve videu.

Další jedinečnost je v popruhu jako takovém, je vyroben z kvalitní a vysoce odolné tkaniny, v níž vede po celé její délce nerezové ocelové lano o tloušťce 3 mm. Popruh tedy nelze uříznout díky ocelovému lanu a nejde ani přeštípnout, to zase díky odolné tkanině, ze které jsou popruhy vyrobeny. U nás můžete najít Lockstraps popruhy dvou délek, a to 76 cm popruh vhodný například zabezpečení vaší přilby k motocyklu, takže vám odpadá klasické a ne příliš pohodlné nošení přilby s sebou. Popruh délky 76 cm umožňuje také zabezpečení osobních věcí či batožiny na motocyklu. Délka 2,6 metru se potom hodí například k zabezpečení jakéhokoliv nákladu (centrály, žebříku, motocyklu, jízních kol, atd).

Všechny spoje jsou spojeny masivními nýty, které zabrání násilnému roztržení spoje.