Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Filip Hájek mistrem ČR juniorů 201801.08.2018 Filip Hájek ambassador přileb 6D Helmets pro Českou republiku a Slovensko, se stal... arr3Rider Rap - Nic Long20.06.2018 Blog Headspace nabízí spoustu zajímavého čtení. Dnešní článek je z rubriky Rider Rap o... arr3Filip Hájek Ambassador 6D - plochá dráha23.04.2018 Nadějný plochodrážní jezdec Filip Hájek se rozhodl snámi spojit síly a stal se součástí... arr3ATR-2 první kusy SKLADEM!18.04.2018 Naskladnili jsme pro Vás první kusy nových ATR-2.   ... arr3Blog Headspace19.01.2018 Další velice zajímavý článek z blogu Headspace psaný samotným CEO Bobem Weberem.... arr36D Helmets zachránila život.13.09.2017 Zkušenost našeho prodejce a zároveň zákazníka v jednom. Naštěstí vše dopadlo nakonec... arr36D vítěz NFL Head Health Challenge III6D Helmets společně se společností Dynamic Research (6D testovací partneři) získávají hlavní cenu... arr3Starší novinky15.08.2017 První várka nových modelů od 6D Helmets, prestižního výrobce nejbezpečnějších přileb na...

Lockstraps » Technologie
Technologie Lockstraps

Technologie Lockstraps není vůbec složitá, ale je velice účinná. Jedinečnost v těchto upevňovacích popruzích je v několika faktorech. Začneme u karabin, které jsou součástí popruhů. Tyto karabiny jsou vyrobeny z velice silné a kvalitní kalené oceli, což znamená, že se ocel ohřeje na tak zvanou kalicí teplotu, a poté se prudce ochlazuje. Tím získává lepší mechanické a fyzikální vlastnosti. Karabiny jsou opatřeny zámkem na třímístný kód, který si libovolně můžete změnit. Návod na změnu kódu najdete níže ve videu.

Další jedinečnost je v popruhu jako takovém, je vyroben z kvalitní a vysoce odolné tkaniny, v níž vede po celé její délce nerezové ocelové lano o tloušťce 3 mm. Popruh tedy nelze uříznout díky ocelovému lanu a nejde ani přeštípnout, to zase díky odolné tkanině, ze které jsou popruhy vyrobeny. U nás můžete najít Lockstraps popruhy dvou délek, a to 76 cm popruh vhodný například zabezpečení vaší přilby k motocyklu, takže vám odpadá klasické a ne příliš pohodlné nošení přilby s sebou. Popruh délky 76 cm umožňuje také zabezpečení osobních věcí či batožiny na motocyklu. Délka 2,6 metru se potom hodí například k zabezpečení jakéhokoliv nákladu (centrály, žebříku, motocyklu, jízních kol, atd).

Všechny spoje jsou spojeny masivními nýty, které zabrání násilnému roztržení spoje.