Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Lockstraps » Technologie
Technologie Lockstraps

Technologie Lockstraps není vůbec složitá, ale je velice účinná. Jedinečnost v těchto upevňovacích popruzích je v několika faktorech. Začneme u karabin, které jsou součástí popruhů. Tyto karabiny jsou vyrobeny z velice silné a kvalitní kalené oceli, což znamená, že se ocel ohřeje na tak zvanou kalicí teplotu, a poté se prudce ochlazuje. Tím získává lepší mechanické a fyzikální vlastnosti. Karabiny jsou opatřeny zámkem na třímístný kód, který si libovolně můžete změnit. Návod na změnu kódu najdete níže ve videu.

Další jedinečnost je v popruhu jako takovém, je vyroben z kvalitní a vysoce odolné tkaniny, v níž vede po celé její délce nerezové ocelové lano o tloušťce 3 mm. Popruh tedy nelze uříznout díky ocelovému lanu a nejde ani přeštípnout, to zase díky odolné tkanině, ze které jsou popruhy vyrobeny. U nás můžete najít Lockstraps popruhy dvou délek, a to 76 cm popruh vhodný například zabezpečení vaší přilby k motocyklu, takže vám odpadá klasické a ne příliš pohodlné nošení přilby s sebou. Popruh délky 76 cm umožňuje také zabezpečení osobních věcí či batožiny na motocyklu. Délka 2,6 metru se potom hodí například k zabezpečení jakéhokoliv nákladu (centrály, žebříku, motocyklu, jízních kol, atd).

Všechny spoje jsou spojeny masivními nýty, které zabrání násilnému roztržení spoje.